Masz firmę, która potrzebuje nowatorskich rozwiązań ? Nie możesz znaleźć na rynku odpowiedniego rozwiązania ? Gotowe rozwiązania nie do końca spełniają Twoje oczekiwania lub przerost opcji i dostępnych w nich funkcji nie pozwala na szybką i wygodną pracę. Bazując na Twoim pomyślę, nasi analitycy wraz z Tobą pomogą zaprojektować rozwiązanie idealnie dopasowane do Twojego biznesu.

Projektowanie aplikacji

Dzięki bogatemu doświadczeniu praktycznemu w tworzeniu rozwiązań na zamówienie dla biznesu sprostamy nawet bardzo złożonym projektom. Dostarczamy kompleksową usługą, począwszy od analizy przez specyfikację po testowanie i wdrożenie oraz szkolenie i opiekę nad dostarczonym rozwiązaniem.

Integracje systemów

Pozwól na łączenie się wielu aplikacji i przenikanie przez nie procesów oraz danych w sposób automatyczny i przejrzysty. Rozwiązywaliśmy szereg problemów od prostego łączenia źródeł danych, poprzez wymianę komunikatów między systemami po uczestnictwo w dużych projektach konsolidacji integrującej wielu aplikacji.

Outsourcing programistów

Zapewniamy dostęp do wykwalifikowanych i doświadczonych programistów oraz gwarantujemy ich pełne zaangażowanie w powierzone im zadania. Pracujemy między innymi w technologiach: ColdFusion CFML, SQL, PHP, JAVA, HTML w systemach na wszystkich wiodących platformach.

Programowanie w technologii Adobe ColdFusion

Tym co wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencji jest fakt, że posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem technologii Adobe ColdFusion – języka programowania CFML oraz serwera aplikacji oferującego pojedynczą platformę do szybkiego tworzenia i wdrażania aplikacji internetowych oraz mobilnych. ColdFusion pod względem poziomu bezpieczeństwa jak i oferowanych możliwości znacznie przewyższa inne tego typu rozwiązania jak PHP czy .NET. co w połączeniu ze stabilną i ugruntowaną 20-letnią obecnością na rynku jest podstawą olbrzymiej popularności ColdFusion wśród profesjonalistów na całym świecie.

    Napisz do nas