Klient

Jeden z największych i najbardziej doświadczonych Domów Produkcyjnych na polskim rynku reklamowym. Początki jego działalności sięgają roku 1985. Specjalizuje się w produkcji filmów reklamowych i korporacyjnych. Średnio każdego roku pośredniczy w organizacji ok. 100 dni zdjęciowych. Wspiera działania w ramach kampanii społecznych i charytatywnych. Od początku lat dziewięćdziesiątych wyprodukował łącznie kilka tysięcy klipów reklamowych na wszystkich kontynentach, przeznaczonych do emisji na całym świecie.

Sytuacja biznesowa

Klient podjął decyzję o wymianie stosowanego od kilku lat oprogramowania do zarządzania bazą reżyserów, klipów i kolekcji filmowych. Stworzone kolekcje filmowe wraz z informacją o reżyserach i możliwością odtwarzania klipów miały być udostępniane publicznie na stronie internetowej Klienta.

Podjęte działania i wprowadzone rozwiązania

Prace projektowe rozpoczęliśmy od rozpoznania potrzeb Klienta. Po ich analizie zaproponowaliśmy wdrożenie bazy klipów w oparciu o system VODA. Utworzyliśmy w systemie VODA powiązane obszary danych: reżyserów, klipów filmowych oraz kolekcji filmowych. Wykorzystaliśmy również interfejs API systemu VODA do integracji ze stroną internetową Klienta.

Uzyskane korzyści

Klient otrzymał system skonfigurowany do zarządzania bazą klipów video. Wszystkie określone w specyfikacji wymagania zostały w 100% zrealizowane. W związku z tym, że oparliśmy wdrożenie o system VODA, przed naszym Klientem otworzyły się możliwości dalszej rozbudowy i elastycznego oraz sprawnego wdrażania kolejnych funkcjonalności, procesów i obszarów danych na bazie otrzymanego rozwiązania.

    Napisz do nas