Świadome organizacje doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że sprawne wsparcie użytkowników biznesowych, którzy bezpośrednio odpowiadają za realizację kluczowych procesów w firmie stanowi znaczącą przewagę konkurencyjną na rynku. Czas od momentu pojawienia się problemu do chwili dostarczenia rozwiązania jest tym istotniejszy im konsekwencje powstałe z zatrzymania procesu są poważniejsze. Jak zatem wspierać użytkowników i procesy w firmie, minimalizując przy tym zakłócenia i przestoje w działalności?

Audyt istniejącego Service Desk

Bogaci w doświadczenie zdobyte podczas tworzenia od podstaw struktur Service Desk, śledząc najnowsze światowe trendy w rozwiązaniach usług wsparcia, które następnie z powodzeniem wdrożyliśmy w organizacjach, jesteśmy gotowi zaoferować Państwu usługę audytu Service Desk funkcjonujących w Państwa firmie. Mapując i analizując procesy wewnątrz usługowe przedsiębiorstwa potrafimy wskazać obszary wymagające optymalizacji i zarekomendować rozwiązania, które usprawnią działanie nie tyle samego Service Desk, ale całej organizacji.

Przygotowanie i wdrożenie Service Desk

Jeżeli Państwa organizacja jest dopiero w przededniu stworzenia Service Desk i zależy Państwu na profesjonalnym przygotowaniu koncepcji, planu działania i nadzorowaniu procesu wdrożenia rozwiązania, to chcielibyśmy Państwa zainteresować niniejszą usługę. Zespół naszych ekspertów przygotuje na Państwa życzenie i skrojony idealnie na Państwa potrzeby Service Desk. Zaufawszy naszemu doświadczeniu i wiedzy możecie Państwo być pewni, że całość działań zostanie przeprowadzona sprawnie i z sukcesem, co w efekcie pozwoli Państwu samodzielnie zarządzać Service Desk zbudowanym w oparciu o światowe standardy, sprawdzone w polskich realiach.

Outsourcing 1 linii wsparcia

Są firmy, które nie mają wystarczająco dużo czasu, kompetencji lub po prostu zauważą niewątpliwe oszczędności zewnętrznego utrzymania 1 linii wsparcia. Dla takich właśnie klientów przygotowaliśmy naszą usługę outsourcingu 1 linii wsparcia. Opierając się na naszym doświadczeniu i posiadanym zespole specjalistów w obsłudze użytkowników potrafimy w pełni wesprzeć każdą organizację i przejąć odpowiedzialność świadczenia usługi wsparcia dla użytkowników w ramach pierwszej linii.

Stały monitoring wskaźników realizacji SLA

Zespół Brainect to grupa ekspertów, którzy łącząc wspólne doświadczenia potrafi zbudować spersonalizowane narzędzie do monitoringu wskaźników realizacji SLA. Rozwiązanie opiera się o koncepcję Business Inteligence – wykorzystując dane bazowe możemy przygotować dowolne KPI, które zapewnią Państwu możliwość stałej obserwacji poziomu świadczenia usług wsparcia w Państwa organizacji i przez Państwa dostawców.

Budowa dedykowanych systemów Service Desk

Oferujemy Państwo nasz produkt VODA Service Desk, które w pełni wspomaga zarządzanie usługą wsparcia biznesu w ramach profesjonalnie funkcjonującego Service Desk. Zespół standardowych i dedykowanych rozwiązań pozwoli w pełni obsłużyć dowolnie zaprojektowaną strukturę Service Desk.

    Napisz do nas